img_5620

Vundament, seinad, kandvad vahelaed


Heina tn 7a ja 7b hooned on rajatud raudbetoonist lintvundamendile. Kandvad seinad on ehitatud Columbia betoonkivi plokkidest. Vahelagi on monteeritud r/b õõnespaneelidest. Katusekatteks on kvaliteetne Ruukki profiilplekk, mis toetub Isover mineraalvillaga soojustatud puitsarikatele.

Välisfassaad on kaetud helehalli ja tumehalli puitvoodriga. Korterite siseseinad on ehitusplaadiga kaetud kahes kihis. Kööginurga ning sanruumi seinte esimeseks kihiks on kasutatud tugevat vineeri, mis tagab mööbli hea kinnituse. Sanruum on ehitatud Tycroc veekindlast plaadist ning kaetud keraamilise plaadiga.

heina_7a-2_tuba2_2

Põrandad


Heina tn 7a ja 7b kortermajade tubade põrandatele on sisekujundaja poolt valitud kvaliteetse kalasaba mustriga naturaalne liist tammeparkett ja õlitatud naturaalse vahaõliga. Esikusse ning vannituppa on valitud suuremõõtmelised keraamilised plaadid.

Põrandaid kannab soojustatud betoonplaat, mille alla on teisele korrusele paigaldatud müratõkkevill Paroc SSB-1.

Trepikoja astmed on naturaalsest betoonist ning põrandal suuremõõtmiselised keraamilised plaadid. Garaaži betoonist põrand on kaetud tolmukaitse kihiga.

heina_7a-2_tuba2_2
img_5484

Uksed ja aknad


Heina tn 7a ja 7b hoonetele on paigaldatud kolmekordse klaaspaketiga soojapidavad puitaknad ning kvaliteetsed elektrilised Velux katuseaknad. Korterites on tammespoonist siseuksed ja tulekindlad välisuksed. Hoone alumiiniumprofiilist klaasuksed, mis avanevad fonosüsteemiga.

Garaaži tõstuksed on Saksa kvaliteediga Hörmann uksed, mida on mugav avada puldist koos aiaväravaga.

heina_7a-1_vannituba_3

Veevarustus ja kanalisatsioon


Heina tn 7a ja 7b korterite tarbevee mõõtmine toimub korterite kaupa, mille jaoks on igasse korterisse paigaldatud sooja ja külma vee mõõtmiseks kaugloetavad veemõõtjad. Soe vesi tagatakse lokaalse gaasi-kondensaatkatlaga. Kortermajadel on tsentraalne kanalisatsioon.

heina_7a-1_vannituba_3
img_5493

Elekter ja nõrkvool


Heina tn 7a ja 7b hoonete peakilbid asuvad tehnoruumis. Korteri elektrikilp on süvistatud esiku seina. Kaugloetavad elektriarvestid asuvad peakilbis. Vannitubades ja esikutes on süvistatud    LED valgustid. Kortermaja koridoris on liikumisanduriga LED valgustid. LED välisvalgustid juhitakse hämaraanduriga.

Igasse korterisse on paigaldatud automaatne tulekahju signalisatsioonisüsteem ja valvesignalisatsioon. Lisaks suitsuanduritele on paigaldatud gaasilekkeandurid koridori, ventilatsioonikambrisse ja tehnoruumi.

Külaliste mugavaks vastuvõtmiseks on välisukse avamiseks välja ehitatud värvikaameraga fonosüsteem. Garaažiukse ning auto aiavärava avamine toimub mugavalt ühest puldist.

Heina tn 7a ja 7b majadel  on valgussidekaabel andmeside süsteemidega liitumiseks.

Küte


Heina tn 7a ja 7b majadele on paigaldatud Buderus ergonoomiline gaasi-kondensaatkatel, mis tagab muretult nii kütte, kui sooja tarbevee. Kortereid hoiab soojana vesipõrandaküte. Tubade temperatuuri juhtimine toimub lihtsalt ja ruumipõhiselt digitaalsete seinatermostaatidega. Korterite soojatarbimist mõõdavad kaugloetavad soojaarvestid.

Ventilatsioon


Heina tn 7a ja 7b  igal korteril on eraldi autonoomne soojustagastusega sissepuhke ja väljetõmbe ventilatsioonisüsteem. Ventilatsiooniseadmed asuvad korterist eraldi ventilatsioonikambris, mis väldib ventilatsiooniseadme töötamisest tekkivat müra. Tagamaks head sisekliimat korterites on kasutatud passiivmaja standarditele vastavat ventilatsiooniagregaati.

KRISTEL LEETSI
Maakler
T: +372 550 2207
E: kristel@kaanon.ee

Arendaja: Bueno OÜ
Registrikood: 10320823

Infopäring